Młoda mama w g±szczu produktów dla dzieci

Wpis

czwartek, 21 listopada 2013

Przysmaki zabezpieczone (miały być...)

O. jest małym żarłokiem. Lubi podjadać, więc zazwyczaj w zabawie towarzyszę mu nie tylko ja, ale i miseczka przysmaków. Mój syn ma nie tylko dobry apetyt, ale także własne zdanie na wiele tematów, na przykład gdzie owa miseczka powinna stać. Efekt? Jabłko na dywanie, banan w kanapie, chrupki... wszędzie. Chciałam zapobiec dodatkowemu bałaganowi (z naciskiem na "dodatkowego") i zaopatrzyłam się w specjalne naczynie, które w teorii ma być remedium na mój problem.

 

Ponieważ jestem z natury oszczędna, zaczęłam poszukiwania od porównywania cen tego typu sprzętów (efekt jest taki, że oprócz zakupu miseczki w rozs±dnej cenie mam nowe pozycje na mojej li¶cie "Bardzo to chcę, choć mam już tego milion"...). Udało mi się znaleĽć jedn± w rozs±dnej cenie (moja), jedn± w akceptowalnej (Munchkin, ok. 25 zł)i jedn± w cenie, na któr± zareagowałam kpi±cym u¶miechem (Brother Max Garnuszek na przysmaki Easy Hold, ok. 50 zł).

 

Anyway, stałam się posiadaczk± pojemnika Nuby:

 

 

Najpierw krótka charakterystyka. Plastikowy, niewielki pojemnik z r±czkami (ogumowanymi), antypo¶lizgowym dnem oraz miękka silikonow± pokrywk± z nacięciami - to w skrócie miseczka na przek±ski Nuby.

 

 

Uszy maj± ułatwiać młodemu człowiekowi trzymanie (słusznie), a pokrywka ma sprawić, że przysmaki nie wypadn±, a jednak będ± dostępne dla głodnego (nie bardzo...). O., choć ma bardzo sprytne paluszki, nie radził sobie z wydobywaniem kawałków jabłka czy chrupek. Zło¶cił się przy tym, rzucał pojemnikiem (na plus należy oddać, że nie zniszczył się). Silikon jest wystarczaj±co miękki, jednak "płatki" s± tak długie, że nie sposób niczego spod nich wydłubać - gdy ręka jest wewn±trz, one zasłaniaj± zawarto¶ć i nie da się nic wyj±ć.

 

 

Nie jestem pewna, czy to wada tego modelu, czy generalnie pomysł jest trochę chybiony. Ja nie mam wielkiej ochoty na zakup kolejnej takiej miseczki.

 

Nam Nuby nie służy zatem do podawania przek±sek, używamy jej po prostu jako miseczki. Sprawdza się jej antypo¶lizgowe dno - rzeczywi¶cie dobrze trzyma się powierzchni. Pokrywka za¶ leży sobie wysoko w szafce i czeka na swój czas. Może zrobimy z niej niebawem jakie¶ dzieło sztuki albo co¶ w tym stylu;)

 

Za miseczkę zapłaciłam 10,80 zł, kupiłam j± w sklepie Fasolkowo-ami.pl, i tylko tam j± widziałam, ale może nie szukałam wystarczaj±co starannie.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
czerwiec_2012
Czas publikacji:
czwartek, 21 listopada 2013 14:00

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Malinowe Pole on DaWanda.pl