Młoda mama w g±szczu produktów dla dzieci

Wpis

czwartek, 03 paĽdziernika 2013

W temacie wózkowym - POLARINO

Gadżety wózkowe s± jednymi z moich bardziej ulubionych (najbardziej kocham jedzeniowe). Przy wyborze kieruję się oczywi¶cie urod± (np. materacyk od Pani Helenki), ale także względami czysto praktycznymi (np. materacyk od Pani Helenki;)).

 

Teraz z racji pory roku szukam czego¶ do okrycia O. w wózku. Nie chcę pakować go jeszcze w ¶piwór, nie tylko dlatego, że na razie (na szczę¶cie) jest za ciepło, ale także z powodu jego mobilno¶ci - musiałabym go wypinać i wpinać co jakie¶ 10 minut, czy¶cić mu co chwila buty (a najlepiej zdejmować i na powrót zakładać, gdy zapragnie trzy minuty podreptać...), a po powrocie prać ¶piwór, bo i tak zawsze trafi do niego jaki¶ kawał błocka/piachu.

 

W poszukiwaniu idealnego rozwi±zania przegl±dałam ostatnio Allegro i trafiłam na co¶, co po prostu muszę mieć (i będę miała już jutro!!!): osłonkę Polarino.

Wygl±da tak (zdjęcie "ukradłam" ze strony WWW):

Jest to taki kocyk o funkcji ¶piwora, można w nim dziecko zapi±ć, nogi mog± sobie troszkę wystawać, r±czkami można machać bez obawy, że okrycie (znów) wyl±duje w błocie, wła¶nie to, czego mi trzeba. Poszperałam w necie i okazało się, że osłonka Polarino ma jeszcze jedn± cechę, która jest dla mnie bardzo ważna: jest szyta w Polsce. 

Weekend zapowiada się więc testowo, będę się zmagała z nowym wózkiem oraz z Polarino. Uwielbiam takie weekendy, nie mogę się doczekać!

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
czerwiec_2012
Czas publikacji:
czwartek, 03 paĽdziernika 2013 23:11

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Malinowe Pole on DaWanda.pl