Młoda mama w g±szczu produktów dla dzieci

Wpis

czwartek, 12 wrze¶nia 2013

Explora(cja) z Tommee Tippee

Po kubeczku a kuku do gry wszedł niebieski Tommee Tippee Explora.

 

Butelki i kubeczki Tomee Tippee podobały mi się wizualnie, jeszcze zanim zostałam mam± - takie pękate i ¶mieszne. Gdy zatem zobaczyłam TT Explorę w przepięknym błękitnym kolorze, długo się nie zastanawiałam.

 

 

Zacznę od samej góry. Absolutnie rewelacyjnym pomysłem jest zamknięcie - zatyczka na zawiasikach nie zginie, a do tego jest wyważona tak, że podczas rzutu pięknym łukiem o podłogę ustnik sam się zakrywa. Efektem ubocznym jest jednak to, że zatyczka opiera się o nosek pij±cego (O. nie zważa na to, ale bardziej delikatni pijcy mog± protestować). Ustnik jest gumowy i O. uwielbia go sobie pogryzać - ¶ladów zębów jednak nie widać.

By łykn±ć, trzeba siorbn±ć - woda nie leci samoistnie.

 

System "antykapny" działa bardzo dobrze. Uszczelka znajduj±ca się w wieczku jest skuteczna, s±dzę też, że nieĽle chroni przed zapaskudzeniem napoju np. resztkami chlebka, który młody obywatel wła¶nie popijał (przynajmniej gołym okiem ż±dnych nie widać). Co dla mnie ważne, kubek można skręcić tak, żeby dzióbek wypadał na ¶rodku pomiędzy r±czkami, a nie bliżej jednej. O. trzyma go obur±cz i gdy jest on zwichrowany, ma trudno¶ć z trafieniem do paszczy.

 

 

 

Tommee Tippee Explora towarzyszy nam czę¶ciej na spacerach niż w domu - explorujemy z nim często i chętnie - możliwo¶ć zakrycia ustnika bez ryzyka zgubienia wieczka jest dla mnie bardzo cenna. O. doskonale radzi sobie z piciem z niego. Korzystamy już prawie 8 miesięcy i jeste¶my zadowoleni.

 

Za przyjemno¶ć posiadania Tommee Tippee Explora w mojej (wtedy jeszcze nie za dużej) kolekcji zapłaciłam w sklepie internetowym ok. 20 zł + wysyłka. Fakt, że to prawie dwukrotno¶ć ceny naszego pierwszego kubeczka a kuku, ale też i ten jest dwa razy lepszy;).

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
czerwiec_2012
Czas publikacji:
czwartek, 12 wrze¶nia 2013 21:14

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Malinowe Pole on DaWanda.pl