Młoda mama w g±szczu produktów dla dzieci

Wpis

czwartek, 04 kwietnia 2013

Paputki przetestowane!

Po parkietach i panelach skarpetki - nawet te z ABS - jeżdż± jak wrotki, przynajmniej u nas. Kupiłam więc jaki¶ czas temu skórzane paputki Soga i je przetestowali¶my. A oto relacja.

Przyznam się szczerze, że o paputkach my¶lałam, zanim O. zacz±ł stawać. Po prostu bardzo mi się podobały, a do tego liczyłam, że może utrzymaj± skarpetki na stópkach. Kupiłam je jednak dopiero, gdy uznałam, że się naprawdę przydadz±, a nie będ± jedynie ozdob±.

Funkcjonalno¶ć paputków

Do wielkich zalet bucików można zaliczyć na pewno to, że nóżki naprawdę się nie ¶lizgaj±. O. staje np. zaparty o kanapę, w skarpetkach z ABS kilka razy stópki odjechały, a on o mały włos wyrżn±łby swoimi nielicznymi jeszcze z±bkami w parkiet. I nici z wróżki zębuszki za kilka lat...

Kolejny plus - stópki się nie poc±. Choć moje dziecko należy raczej do zimnolubów (po ojcu) i bywa zgrzany, gdy ja lekko już sinieję. 

Budowa pozwala butkom pozostać na miejscu, nawet jak delikwent wykonuje przedziwne ewolucje w pozycji na komandosa (czołganie na 5!), gumka nie wpija się - a u nas miałaby w co, bo nóżki to O. ma solidnie zbudowane!

Do tego mi się zwyczajnie podobaj± i bardzo mnie rozczulaj± - zarówno założone, jak i w wersji pustej;)

 

Minusy

Mam za to zastrzeżenia do jako¶ci wykonania. O ile skórka na wierzchu oraz na podeszwie jest miła w dotyku i pomimo kilkukrotnego opłukiwania pod kranem z rzyga nadal miękka i niespękana, to materiał, którym od wewn±trz wyłożono wierzch bucika, zacz±ł się wykruszać.

Mama ocenia blog

Za Sogi zapłaciłam 39 zł i to dobrze wydane pieni±dze. Można kupić także sygnowane Paputki.pl i ja chyba następne kupię własnie tej drugiej marki, bo że kupię kolejne, to jestem pewna - wg mnie s± idealne do domu, ale nie zdecydowałabym się na zakładanie ich na spacery "chodzone", choć producent to poleca. 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
czerwiec_2012
Czas publikacji:
czwartek, 04 kwietnia 2013 10:48

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Malinowe Pole on DaWanda.pl