Młoda mama w g±szczu produktów dla dzieci

Wpis

czwartek, 13 grudnia 2012

Pierwsza waliza O., czyli Skip hop Dash Deluxe

Skip hop to wcale nie marka dla nastolatków w za luĽnych spodniach, tylko dla naszych milusińskich. Skusiłam się na ich torbę do wózka.

Do wózka, którym pocz±tkowo ¶migał O., nie mieli¶my żadnej torby. W ogóle planowałam obej¶ć się bez tego. Zakładałam, że jak±¶ tam pieluchę czy butelkę mogę wrzucić do zwykłej płóciennej torby i po prostu powiesić j± na r±czce. I do pewnego momentu rzeczywi¶cie nie potrzebowałam niczego więcej, ale jak zaczęli¶my czę¶ciej i na dłużej wychodzić z domu, moja własna torebka zamieniała się diaper bag mojego dziecka - jego chusteczki, bodziak na zmianę (ulewał na potęgę), sweterek, gdyby marzł, pampersy, pieluchy do wycierania paszczy... to wszystko wyparło z torby moje rzeczy. Bywało, że portfel niosłam w kieszeni spodni.

 

Dlatego którego¶ dnia zaczęłam poszukiwania torby. Trwało to długo, bo bardzo skrupulatnie oceniałam swoje potrzeby: chciałam dużo przegródek, miejsce na przewijak i jaki¶ ciekawy system mocowania do wózka. Potraktowałam torbę nie tylko jako co¶ dla dziecka, ale i dla mnie - wiedziałam, że będę z ni± często w najbliższych latach chodzić (sporo jeĽdzimy np. autobusami itp.), więc chciałam, żeby była nie tylko funkcjonalna, ale i ładna.

 

No i kupiłam torbę Skip hop, model Dash Deluxe. Jej plusy to liczne przegródki w ¶rodku (dwie na tylnej ¶cianie, jedna duża na przedniej - z gumk± u góry, po jednej po bokach wewn±trz) oraz na zewn±trz (dwie węższe z przodu, jedna zapinana na suwak u góry, jedna na przewijak z tyłu - niezapinana, po jednej po bokach). W przegródce zapinanej na suwak jest karabińczyk na klucze.

 

Torba zapinana jest na dwa silne magnesy. Plusy? Jak się j± odpina nad głow± ¶pi±cego dziecka, nie budzi go dĽwięk odrywania rzepów. Minusy? Jak torba jest mocno wypchana, czasem potrafi się otworzyć. My¶lę też, że takie zamknięcie to dla złodzieja autobusowego mały piku¶ - trzeba na ni± uważać (ja noszę j± wtedy otwarciem do siebie).

 

System mocowania do wózka bardzo mi się podoba - do paska na ramię przypina się po bokach gumowane pętelki. Dzięki temu nie wisi na za długim pasku i nie majta się przy kolanach, wal±c w wózek. Dodatkowo ja czasem używam pętelek do przypięcia czego¶, co nie zmie¶ciło się w torbie, np. kocyka albo osłonki.

W komplecie jest także nieprzemakalny przewijak. Jest w±ski, nie bardzo mi odpowiada, dlatego noszę jednorazowe podkłady (teraz mam firmy Panda).

 

Torba mie¶ci wszystkie potrzebne rzeczy: kilka pieluch, chusteczki, ubranko na zmianę, zabawki, butelki, ¶liniak itp. Bywa wypchana;), ale daje radę.

Słowem podsumowania:

 

plusy

  • - pojemna
  • - udany patent na mocowanie do wózka, szczególnie podoba mi sie, że paski s± gumowane od spodu i się nie ¶lizgaj± po r±czce
  • - przegródki - można utrzymać względny porz±dek
  • - zapięcie na magnesy
  • - ładna:)

 

minusy

  • - przewijak ¶rednio udany
  • - zapięcie na magnesy

 

Torba kosztowała 239 zł. S±dzę, że będę mogła spokojnie używać jej do innych celów niż tylko noszenie bambetli O., jak już z niej wyro¶nie, bo bardzo podoba mi się wzór. I wchodzi do niej mój laptop:).

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
czerwiec_2012
Czas publikacji:
czwartek, 13 grudnia 2012 11:12

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Malinowe Pole on DaWanda.pl